• Slide1

reports
  • διπαε
  • ΔΙΠΑΕ

Επανυποβολή Προγραμμάτων Σπουδών στα νέα έντυπα του Φορέα Διασφάλισης και Πιστοποίησης της Ποιότητας της Ανώτερης Εκπαίδευσης

Καλούνται τα Ιδιωτικά Πανεπιστήμια και οι Ιδιωτικές Σχολές Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης, τα οποία είχαν υποβάλει, μέχρι τις 31 Αυγούστου 2016, στα έντυπα του ΣΕΚΑΠ και της ΕΑΙΠ αίτηση για αξιολόγηση-πιστοποίηση προγραμμάτων σπουδών, όπως αυτά επανυποβληθούν το συντομότερο στο Έντυπο αρ. 200.1. (www.dipae.ac.cy) έτσι ώστε ο Φορέας να προγραμματίσει έγκαιρα το πρόγραμμα αξιολογήσεων.
23 Σεπτεμβρίου 2016

Επικοινωνία

Φορέας Διασφάλισης και Πιστοποίησης της Ποιότητας της Ανώτερης Εκπαίδευσης (ΔΙΠΑΕ)
Λεωφόρος Λεμεσού 5, 2112 Λευκωσία
Tηλ.:+ 357 22504340
Φαξ.:+ 357 22504392
Ηλ. Ταχυδρομείο: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ώρες Εξυπηρέτησης του Κοινού:
Γραμματεία Φορέα (Θέματα Διαδικασίας και Πρακτικής): 07:30 – 15:00
Λειτουργοί Φορέα (Πληροφορίες / Διευκρινίσεις): 13:00 - 14:30